Скандал із Оленою Шуляк та бійцем ЗСУ, стали відомі нові подробиці

  • 986

Голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк, мабуть, захотіла поставити крапку у гучному скандалі, під час якого її звинуватили в неповазі до пораненого бійця ЗСУ. Нардеп вибачилася і висловила подяку всім захисникам.

Скандал із Оленою Шуляк та бійцем ЗСУ, стали відомо нові подробиці
Скандал із Оленою Шуляк та бійцем ЗСУ, стали відомо нові подробиці

На своїй сторінці у Facebook, Олена Шуляк заявила, що головною метою її зустрічей з українськими воїнами, як на передовій, так і в тилу є підтримка та допомога тим, хто сьогодні захищає країну, а також надання їм впевненості у тому, що вони мають грати провідну роль відновлення країни.

«Саме для цього реальні справи нашої партії: безпосередня допомога військовим підрозділам та спрямування 130 млн грн партійних коштів на потреби армії», — додала Шуляк.

«Якщо якісь мої вчинки чи слова чимось образили бійця, я прошу вибачення. Я точно цього не хотіла, не планувала і не прагнула. А якщо це так було сприйнято — перепрошую», — сказала Шуляк.

Водночас Шуляк у своєму пості не вказала, що йдеться саме про Олега Симороза. Також голова «Слуги народу» ніяк не прокоментувала рішення нардепки Галини Янченко залишити партію.

Нагадаємо, військовий Олег Симороз, який втратив на війні обидві ноги, заявляв, що Шуляк увірвалася до нього у госпіталь, «щоб з’ясовувати стосунки».