На Каховському напрямку російські окупанти готують провокації

  • 122

Маневри російських військових на Каховському напрямку говорять про підготовку різного роду провокацій.

На Каховському напрямку російські окупанти готують провокації
На Каховському напрямку російські окупанти готують провокації

Про це заявила в етері загальнонаціонального марафону керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк, передає Суспільне.

За словами Гуменюк російські окупанти на Каховському напрямку виводять своє озброєння, виводять техніку і підрозділи, обстрілюють з правого берега для враження, що це зробили сили оборони України.

«Після таких провокацій, повертаються знову в населений пункт говорять населенню, що йому потрібно евакуюватися, інакше сили оборони України його вкриють мінометним вогнем. Те, що вони зробили щойно самі. І так вони намагаються перетягнути частину населення, щоб мати живий щит, яким вони звикли прикриватися», — повідомила Гуменюк.

Що стосується дельти Дніпра, то окупанти хочуть встановити над нею контроль. Керівниця пресцентру говорить, що у них були спроби, схожі на висадки десанту, які вони використовували на початку повномасштабного вторгнення щодо чорноморського узбережжя.

«Але сили оборони дали їм відсіч. Хоча не виключені повтори з встановленням більш стійких морозів», — говорить Наталія Гуменюк.

Нагадаємо, російські мародери у Новій Каховці обікрали медзаклад та пожежну частину. Вивезено усі спецмашини для гасіння, польові кухні та меблі з приміщення, а також медичне обладнання, машини швидкої, меблі та навіть двері.