Росіяни планують мобілізувати українців на окупованих територіях

Окупанти планують мобілізувати до своїх військ громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях у південних регіонах. Планують призивати власників російського паспорта.

Росіяни планують мобілізувати українців на окупованих територіях
Росіяни планують мобілізувати українців на окупованих територіях

Про це повідомляє Центр національного спротиву при Силах спецоперацій ЗСУ.

У ЦНС звертають увагу, що, попри заяви Кремля, загарбники де-факто не припиняють «часткову мобілізацію», яка насправді є масштабною і не має винятків. На початку 2023 року окупанти планують нову хвилю, яка стосуватиметься жителів тимчасово окупованого півдня України.

Наразі пропагандисти готують фундамент для закриття кордонів рф та ізоляції країни. Паралельно буде посилено мобілізаційні заходи.

На тимчасово окупованих територіях України противник планує призивати власників російського паспорта.

У Центрі національного спротиву закликали українців — жителів захоплених військами рф населених пунктів, ігнорувати паспортизацію ворога та негайно залишити підконтрольну ворогові територію, щоб не стати для загарбників ресурсом.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму триває мобілізація. Росіяни розпочали перевірку списків осіб, які ще не брали участі у війні в Україні та підлягають призову.

Читайте також


Законопроєкт про мобілізацію треба відхилити — Ростислав Кравець

Рада у першому читанні схвалила законопроєкт про мобілізацію. Замість того, щоб створювати професійну армію і мотивувати потужними преференціями, пільгами, соц. пакетом і матеріальними винагородами, влада посилює насильницький примус до мобілізації. На кшталт рф. Чи допоможуть неконституційні рішення перекрити нестачу снарядів на передовій. Чим загрожує е-кабінет для військовозобов’язаних та які наслідки очікують так званих ухилянтів, про це і не тільки запитали у адвоката Ростислава Кравця.