​ДБР затримало поціновувача леніна, який намагався налагодити продаж наркотиків у прифронтових районах

Працівники ДБР повідомили про підозру правоохоронцю з Житомирської області, який намагався налагодити постачання наркотичних речовин у прифронтові регіони України.

​ДБР затримало поціновувача леніна, який намагався налагодити продаж наркотиків у прифронтових районах

Чоловік організував пересилку наркотичних речовин у Миколаївську область та хотів поширити свою діяльність на інші регіони, наближені до зони бойових дій.

ДБР провело обшуки за місцем проживання правоохоронця. Було знайдено та вилучено патрони, наркотичні речовини, у тому числі амфетамін, засоби зв’язку, фігурки леніна та двоголового орла.

ДБР продовжує встановлювати ланцюг наркотрафіку, до якого був залучений правоохоронець та встановлюються його спільники. Крім того, вивчаються його дії щодо колабораційної діяльності та можлива співпраця з ворожими спецслужбами.

Правоохоронець підозрюється у незаконному придбанні, зберіганні, пересиланні та збуті наркотичних засобів і психотропних речовин (ч. 1 ст. 307 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років. Вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного та відсторонення від посади.

Нагадаємо, працівники ДБР 4 січня завершили спецрозслідування стосовно колишнього правоохоронця з міста Лиман Донецької області, який активно співпрацює з окупантами, а зараз переховується від слідства у тимчасово окупованому Донецьку. Обвинувальний акт спрямовано до суду.