Злочинні накази та відсутність зброї, адвокат розповів, що робити бійцям ЗСУ

  • 1035

Що робити, якщо бійців без підготовки та озброєння відправляють на передову, та чи є це злочинним наказом.

Злочинні накази та відсутність зброї, адвокат розповів, що робити бійцям ЗСУ

Про це в коментарі i-ua.tv розповів адвокат Ростислав Кравець.

«Що стосується підготовки та озброєння, то це питання риторичне. Для того, щоб належно підготувати солдата потрібно десятки років. Ще не факт, що його вдасться належно підготувати. Стосовно озброєння, також є питання. Якщо солдатам наказують захищати позиції по яким їдуть танки без протитанкових пристроїв та артилерії, це завідомо злочинний наказ. Однак кожна така справа повинна бути ретельно розглянута», — каже адвокат.

За його словами, якщо командування виявилося колобарантами, то бійцям треба звернутися із заявою до відповідних установ.

«Якщо командування навмисно наносить шкоду збройним силам та обороноздатності України, то в першу чергу про такі дії потрібно повідомити Військову службу правопорядку, ДБР та СБУ. Є відповідні гарячі лінії. Бійці можуть туди зателефонувати та повідомити своє прізвище та ім’я. Після цього СБУ, Військова служба правопорядку та ДБР на такі повідомлення дуже швидко відреагують», — резюмує адвокат.

Читайте також


Справа Коломойського це вистава, а Клименко не має права очолити МВС — Ростислав Кравець

В Україні триває загальна мобілізація. Варто зазначити, що за словами спікера парламенту Руслана Стефанчука, з початку повномасштабного вторгнення росії на війну вирушили лише два народні депутати. При цьому Стефанчук додав, що не знає випадків, коли на фронт вирушали діти народних депутатів. На цьому тлі довіру до влади остаточно підірвали корупційні скандали в Міноборони.