«Мої діти такого не їдять»: донецький суддя закотив скандал через гуманітарку — юрист (фото)

Дружина судді погрожувала волонтерам і викликала на місце поліцію.

«Мої діти такого не їдять»: донецький суддя закотив скандал через гуманітарку — юрист (фото)

У Броварах Київської області Суддя Донецького окружного адміністративного суду Іван Голошивець закотив скандал через набір гуманітарної допомоги, який він попросив, представившись переселенцем.

Про це у Facebook написала співробітниця благодійного фонду, юрист Мар'яна П'янкова, зазначивши, що при цьому даний суддя отримує зарплату у понад 150 тисяч гривень на місяць та балотується до Вищої ради правосуддя.

Не можу промовчати. Сьогодні ця людина просто шокувала усіх, навіть поліцію. Так ось, цей товариш з Донецька (обличчя повинна була замалювати) прийшов у наш благодійний фонд за продуктовим набором як ВПО, який знаходиться у складних життєвих обставинах. Отримав продуктовий набір і поїхав. Через дві години повертається з дружиною. Повертає нам ці згортки зі словами: «Моя семья и дети такого не едят», — написала юрист. — Обидва обурені складом продуктового набору, за їхніми словами, вони не на це розраховували. Правда, не зовсім розумію, як можна розраховувати на щось особливе, коли тобі дають безкоштовно?".

За словами П'янкової, дружина судді кричала, погрожувала, і навіть вирішила викликати поліцію:

Нагадаємо, що в Києві жінки обікрали пенсіонерів під приводом роздачі гуманітарної допомоги.