Співробітнику ФСБ рф повідомлено про підозру у шпигунстві

  • 114

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури співробітнику ФСБ РФ повідомлено про підозру у шпигунстві (ч. 1 ст. 114 КК України).

Співробітнику ФСБ рф повідомлено про підозру у шпигунстві
Співробітнику ФСБ рф повідомлено про підозру у шпигунстві

За даними слідства, кадровий співробітник регіонального управління ФСБ рф по Красноярському краю, діючи на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності і державній безпеці України збирає відомості на користь держави-агресора.

Він залучив до цієї діяльності громадянина України, з яким налагодив контакти через соціальну мережу. У лютому 2017 року співробітник спецслужби запросив його до Красноярського краю та завербував до співпраці, яка тривала до весни 2022 року.

За допомогою спільника співробітник ФСБ рф зібрав та передав своєму керівництву інформацію про місцезнаходження корпусів окремого полку спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України, інформацію щодо дислокації та переміщення військової техніки та особового складу ЗСУ.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБ України у Чернівецькій області.

Завербований громадянин України засуджений за державну зраду до 16 років позбавлення волі.

6

Читайте також


Міністерство культури поводиться безвідповідально, — Костянтин Матвієнко

Під час війни існує великий ризик руйнування історичних і культурних пам’яток України. Але причини цього — не лише ворожі масовані обстріли, а й недбале ставлення всередині країни. Як відомо, пожежа у столичному костелі Святого Миколая сталася ввечері 3 вересня 2021 року під час репетиції. Вогонь спалахнув між першим та другим поверхом будівлі. Але й досі ця проблема ніхто не зайнявся реставрацією Костелу. Чи дійсно це не на часі зараз? Про це розповів політичний діяч Костянтин Матвієнко.

Рекомендовані публікації