Зеленський зробив заяву про Третю світову війну

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву про Третю світову війну на церемонії «Золотий глобус».

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Третьої світової війни не буде, це не трилогія. Україна зможе зупинити російську агресію.

Відомо, що виступ глави держави оголосив знаменитий американський кінорежисер, продюсер, актор і друг України Шон Пенн, а глядачі підтримали виступ Зеленського гучними оплесками.

«Друга світова війна ще не закінчилася, але ситуація змінилася, всі знали, хто переможе. Попереду були ще битви і сльози, саме тоді з’явилася премія „Золотий глобус“ для вшанування найкращих виконавців 1943 року… Зараз 2023 рік, війна в Україні ще не закінчилася, але ситуація змінюється», — заявив Зеленський.

Своєю чергою президент акцентував, вже зрозуміло, хто саме переможе у цій війні. Він зазначив, що боротьба України проти вторгнення росії символізує «боротьбу за право нових поколінь дізнаватися про війну лише з фільмів».

«Попереду ще битви і сльози, але тепер я точно можу сказати, хто найкращий минулого року, це ви. Вільні люди вільного світу. Тих, хто об’єднався навколо підтримки вільного українського народу в нашій спільній боротьбі за свободу… Третьої світової війни не буде, це не трилогія. Україна припинить російську агресію на нашій землі», — підкреслив Зеленський.

Читайте також


Українці можуть повторити долю курдів, коли є народ, а країни немає — Микола Волинко

2023 рік запам’ятався гучними скандалами. Зокрема блокуванням кордонів з Україною в країнах ЄС, корупцією на всіх рівнях та новими етапом земельної реформи, який стартує 1 січня 2024 року. З чим йдемо у 2024 рік, які висновки маємо зробити та чи візьмуть нас з такою корупцією до ЄС, журналісти запитали у профспілкового бійця за трудові права людини праці, учасника шахтарського профспілково-страйкового руху, що став початком невідворотного кінця СРСР Миколи Волинко.

Рекомендовані публікації