У Білому домі прокоментували зміни в командуванні рф

  • 205

Зміни в командуванні російського збройного угруповання, що продовжує вести широкомасштабну війну проти України, є далеко не першою спробою росіян подолати проблеми, які створили вони самі.

Карін Жан-П’єр
Карін Жан-П’єр

Таку оцінку висловила в середу, 11 січня, під час брифінгу в Вашингтоні речниця Білого дому Карін Жан-П'єр, передає Укрінформ.

«Вони (росіяни — ред.) внесли багато змін (впродовж агресії проти України — ред.) у той час, як вони надалі намагаються подолати власні труднощі в війні», — зауважила представниця Білого дому.

Вона зазначила, що цю війну розпочала росія, і саме вона може припинити агресію прямо зараз, якщо в москві захочуть це зробити.

Представниця Білого дому також нагадала, що президент США Джо Байден неодноразово особисто висловлював підтримку й захоплення українським народом, який мужньо відбивається від атак агресора.

Нагадаємо, міноборони рф у середу, 11 січня, заявило, що російське керівництво призначило новим командувачем об'єднаного угрупування сил рф в Україні начальника генерального штабу валерія герасимова.

Рекомендовані публікації