Литва передасть Україні обладнання для боротьби з дронами

Литва має намір надати Україні обладнання для боротьби із дронами.

Гітанас Науседа
Гітанас Науседа

Про це заявив президент Литви Гітанас Науседа.

«Я не сумніваюся, що цього року ми зможемо поставити низку антидронів, які цінують українські війська і які досягають значних результатів на полі бою», — заявив він.

Науседа додав, що можливості Литви з виробництва антидронів наразі дуже обмежені та мають бути збільшені, що потребує організаційних рішень та інвестицій. При цьому він висловив сподівання, що це буде зроблено цього року, оскільки антидрони потрібні не лише Україні, а й литовській армії.

«Я хотів би зазначити, що на Раді національної оборони ми ухвалили рішення про те, що підтримка буде надана. Вже цього року виділено 40 млн євро, і я не сумніваюся, що за необхідності ця сума буде збільшена. Ця сума призначена не тільки для відновлення потужностей місцевої промисловості, але й для приєднання до міжнародних фондів та ініціатив з закупівлі зброї для українських військ», — наголосив литовський президент.

Читайте також


Законопроєкт про мобілізацію треба відхилити — Ростислав Кравець

Рада у першому читанні схвалила законопроєкт про мобілізацію. Замість того, щоб створювати професійну армію і мотивувати потужними преференціями, пільгами, соц. пакетом і матеріальними винагородами, влада посилює насильницький примус до мобілізації. На кшталт рф. Чи допоможуть неконституційні рішення перекрити нестачу снарядів на передовій. Чим загрожує е-кабінет для військовозобов’язаних та які наслідки очікують так званих ухилянтів, про це і не тільки запитали у адвоката Ростислава Кравця.

Рекомендовані публікації