Київщина стала першою областю, де відбудують житло за кошти UNITED24

У межах проєкту UNITED24 будуть відремонтовані 18 багатоповерхівок у найбільш постраждалих громадах Київщини. Це 7 домівок в Ірпені, 4 — в Бородянці, 4 — в Дмитрівській громаді та 3 в Гостомелі.

9805c90a
9805c90a

Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Сьогодні (12 січня, — ред.) разом із Премʼєр-Міністром України Денисом Шмигалем, Міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим та Міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим відвідали один із будинків, що буде відновлено. Це житло на 131 квартиру. Серед мешканців — найбільше молодих сімей із дітьми, які зовсім скоро зможуть повернутися додому», — йдеться в повідомленні.

Загалом на відновлення будинків необхідно більше 700 млн грн. У межах проєкту вже зібрано понад 500 мільйонів. Кошти донатили іноземці та закордонні компанії.

«Я вдячний донорам з усього світу, які допомагають відбудувати Україну. Вдячний Президенту України за ініціативу UNITED24. Обʼєднуючись, все відновимо та відбудуємо», — написав Кулеба в Телеграмі.

Нагадаємо, у Кабміні розглядають чотири джерела фінансування відбудови України у 2023 році. Одне з них — кошти донорів з усього світу, зібрані на платформі United24.