У будинку Байдена знайдено більше документів з грифом «секретно»

  • 198

Адвокати президента Байдена знайшли в його будинку в Вілмінгтоні більше документів з грифом «секретно», ніж було відомо раніше.

У будинку Байдена знайдено більше документів з грифом «секретно»

Адвокат Білого дому Річард Заубер заявив, що в цілому шість сторінок документів з грифом «секретно» були знайдені під час обшуку приватної бібліотеки Байдена.

Раніше Білий дім заявляв, що там була знайдена лише одна сторінка.

Останнє розкриття є доповненням до виявлення документів, знайдених у грудні в гаражі Джо Байдена і в листопаді в його колишньому офісі в Центрі Пенна Байдена у Вашингтоні, з часів його перебування на посаді віцепрезидента. Очевидне неправильне поводження з секретними документами і офіційними записами адміністрації Обами розслідується колишнім прокурором США Робертом Хуром, який був призначений спеціальним радником в четвер генеральним прокурором Мерріком Гарландом.

В заяві Заубера говориться, що особисті адвокати Байдена, які не мали допуску до секретної інформації, припинили свої пошуки після того, як знайшли першу сторінку в середу ввечері. Решту матеріалів Заубер знайшов у четвер, він сприяв їх отриманню міністерством юстиції.

«Коли я передавав їх співробітникам Мін'юсту, які мене супроводжували, серед матеріалів було виявлено ще п'ять сторінок з грифом „таємно“, загалом шість сторінок», — сказав Заубер.

Міністерство юстиції відмовилося коментувати CBS News нововиявлені документи.

У заяві Заубера не пояснюється, чому Білий дім чекав два дні, щоб надати оновлений облік кількості записів із засекреченими позначками. Білий дім вже зіткнувся з критикою за те, що чекав більше двох місяців, щоб визнати виявлення початкової групи документів в офісі Байдена.

Нагадаємо, що помічники президента США Джо Байдена виявили, як мінімум, ще одну партію секретних документів за межами вашингтонського офісу, який він використовував після того, як пішов з адміністрації Обами.