У наступні місяці чи тижні постане питання про те, чи виживе Україна — Дуда

Президент Польщі Анджей Дуда вважає, що «через кілька місяців чи тижнів настане ключовий момент війни росії проти України, коли постане питання: чи виживе Україна.

Анджей Дуда
Анджей Дуда

Про це він сказав у своєму виступі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

«Я знаю, що Україні потрібна зброя, зброя і ще зброя. Це тому, що ця війна справді дуже складна, важка, і кінця їй не видно», — зазначив Дуда.

Він також сказав: «…Ми побоюємося, що вони (росіяни. — Ред.) зараз готують новий наступ. Можливо, він розпочнеться у найближчі кілька місяців. Ці побоювання дуже серйозні».

Тому, наголосив Дуда, є «необхідність відправлення в Україну нової техніки, нових військових ресурсів». Насамперед йдеться про танки і ракети. На запитання, чи наразі достатньо поставлено зброї до України, Дуда відповів: «Боюся, що ні».

За його словами, тієї допомоги, яку направлено до України, поки «недостатньо, безумовно, недостатньо». «Потрібно більше нашої допомоги, більше наших ресурсів, обладнання, безумовно, більше, тому що ситуація стає все більш складною», — сказав польський лідер.

Він також сказав про побоювання, що «може бути, не зараз, строго кажучи, а через кілька місяців, можливо, навіть тижнів, настане ключовий момент цієї війни, момент, коли ми маємо прямо запитати себе: чи буде ця країна, чи виживе вона, виживе Україна чи ні».

Рекомендовані публікації