Харківська область залишається однією з найбільш замінованих регіонів України

  • 294

Харківська область і досі залишається однією з найбільш замінованих регіонів України. Тому пріоритетом є очищення області від вибухонебезпечних предметів.

Харківська область залишається однією з найбільш замінованих регіонів України

Глава області розповів, що люди повертаються на деокуповані території, тому найважливішим завданням є проведення розмінування. За його словами, Харківська область залишається однією з найзасміченіших вибухонебезпечними предметами.

«В області відновлюється робота мережі медичних закладів. В Ізюмі відновлена робота районної лікарні. Також область продовжує отримувати гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів. За цей тиждень до нас надійшло 17 фур з теплим одягом, продуктами харчування та іншими речами», — розповів глава ОВА.

Синєгубов додав, що у Балаклії повністю відновлене функціонування лікарні. Там до роботи повернулися майже усі лікарі, які працювали до початку вторгнення.

Нагадаємо, що штормове море винесло на узбережжя в Одеській області чергову протикорабельну міну російських окупантів. Проте українським захисникам вдалося її ліквідувати.