путін наказав військам захопити Донеччину та Луганщину до березня

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України заявив, що є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни.

путін наказав військам захопити Донеччину та Луганщину до березня

Російський диктатор володимир путін наказав своїм військам захопити всю територію Донецької та Луганської областей України до березня. Про це повідомив представник ГУР МО України Андрій Черняк.

«Ми спостерігаємо, що російсько-окупаційні війська передислоковують на схід додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння та військову техніку. За даними воєнної розвідки України, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей», — зазначив він.

Також, представник ГУР МО України зазначив, що росія використовує територію білорусі для підготовки мобілізованих солдатів та не має достатніх сил і засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну з цього напрямку.

«Станом на сьогодні сформованих ударних груп немає. Немає загрози залучення білорусі до повномасштабного вторгнення на боці росії проти України, але це також, безумовно, ризики, які ми повинні враховувати», — заявив Черняк.

Нагадаємо, в українській розвідці також повідомляли, що російські командири використовують своїх солдатів як гарматне м’ясо.