97% усієї армії рф зараз залучено у війну проти України

Міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що у війні в Україні залучено майже всю російську армію.

97% усієї армії рф зараз залучено у війну проти України

Про це він сказав в ефірі BBC Radio 4.

Коментуючи наступальну стратегію Москви, Воллес заявив, що росія не змогла зібрати єдину силу, щоб «пробити» оборону України. Скоріше, «ми просто бачили зусилля, спрямовані на просування вперед».

«Це коштувало величезної ціни російській армії. За нашими оцінками, 97% російської армії, всієї російської армії, перебуває в Україні», — заявив британський міністр.

За його словами, допомагаючи Україні перемогти росію в Україні, Захід зміцнює безпеку вдома.

«Якщо 97% російської армії зараз перебувають в Україні, з дуже, дуже високим рівнем відтоку особового складу, потенційно їхня боєздатність знижена на 40%, а майже дві третини танків знищені або розбиті, це має прямий вплив на безпеку Європи» — сказав він.

«Я думаю, що те, що робить росія, намагаючись просуватися вперед, вона робить майже на рівні Першої світової війни, з рівнем виснаження і з показниками успіху, що вимірюються метрами, а не кілометрами», — зазначив Воллес.

За його словами, найбільшим фактором невідомості є російські лідери, які або «відірвані від реальності», або «не зважають на людські життя (в росії, — ред.)».

Нагадаємо, за даними західної розвідки, росія стягує авіацію до кордонів з Україною. Це свідчить про те, що москва може використати свої літаки та гелікоптери, щоб підтримати наземний наступ.


Джерело: BBC