«Може бути ланцюгова реакція», ― Юсов про наслідки бєлгородських подій

Українська розвідка відзначає лояльність місцевого населення до російських повстанців у Бєлгородській області.

Легіон "Свобода России"
Легіон "Свобода России"

Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

За його словами, нещодавні події на Бєлгородщині були настільки несподіваними для держави-агресора, що дезорієнтували її.

«З боку окупаційної влади там спостерігається паніка, хаос і невизначеність», ― зазначив Юсов.

Представник ГУР МО України додав, що евакуацію з населених пунктів бєлгодщини російсько-окупаційне керівництво розпочало через власні артилерійські удари по цивільних помешканнях, а озвучені московитами втрати серед російських повстанців не відповідають дійсності.

«Це нашвидкуруч зліплені пропагандистські фейки. Насправді російська пропаганда зламалася після подій на бєлгородщині і донині не може чітко пояснити якісь ключові повідомлення навіть для внутрішньої аудиторії. Весь світ побачив, що у росії розвивається справжнє внутрішнє протистояння», ― прокоментував Юсов.

Також він повідомив, що воєнна розвідка України нині перевіряє інформацію про перекидання московією своїх підрозділів з фронту на російську територію з метою зміцнення власних кордонів.

Андрій Юсов акцентував, що в діях повстанців-громадян рф, які наводять конституційний лад на своїй території, значно більше легітимності, ніж у злочинного кремлівського керівництва, який фактично встановив в росії режим внутрішньої окупації.

Представник ГУР МО України припустив, що дії російських добровольців в бєлгородській області можуть спричинити ланцюгову реакцію в інших регіонах рф із залученням ще більшої кількості людей.

Нагадаємо, 22 травня у соцмережах і медіа з'явилися повідомлення про бойові зіткнення ​на українсько-російському кордоні між Бєлгородською областю росії та Харківщиною.