За матеріалами СБУ 8 років за ґратами проведе колаборант, який охороняв адмінбудівлі рашистів

Завдяки доказовій базі, яку зібрала Служба безпеки, вдалося притягнути до відповідальності ще одного учасника окупаційного «головного управління мвс в Херсонській області».

За матеріалами СБУ 8 років за ґратами проведе колаборант, який охороняв адмінбудівлі рашистів

Співробітники СБУ затримали зловмисника на початку цього року під час стабілізаційних заходів у звільненому обласному центрі. У затриманого вилучено «посвідчення» фейкового поліцейського.

За даними слідства, затриманим виявився місцевий житель, який на період окупації міста добровільно пішов на співпрацю з агресором і вступив до російського карального органу. Там його призначили до складу «окремого батальйону патрульно-постової служби Херсона», видали зброю та форму російського зразка. Перебуваючи на «посаді», колаборант охороняв захоплені адмінбудівлі, де рашисти облаштували місцеві окупаційні органи.

Крім того, він брав участь у викраденнях херсонців, що чинили спротив загарбникам, яких потім доправляли до російських катівень.

За матеріалами СБУ, зловмисника визнано винним за ст. 111−1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Враховуючи сприяння слідству, суд призначив йому 8 років тюрми з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних та державних органах влади строком на 15 років.

Нагадаємо, СБУ затримала агента-«консерву» фсб, який влаштувався до оборонного заводу на Кіровоградщині.

Читайте також


Рекомендовані публікації