У колишнього «регіонала» Макеєнка проводять обшуки

СБУ та ДБР проводять обшуки в колишнього «регіонала» Макеєнка через відмивання понад 500 млн.

Обшуки у Володимира Макеєнка
Обшуки у Володимира Макеєнка

Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань проводять обшуки вдома та на роботі у колишнього заступника голови фракції забороненої «Партії регіонів». ЗМІ повідомляють, що йдеться про Володимира Макеєнка.

Як розповіли в СБУ, правоохоронці перевіряють, чи причетний він до легалізації отриманих злочинним шляхом доходів на суму понад пів мільярда грн.

Також перевіряється інформація про його ухилення від сплати податків на суму більше ніж 63 млн грн у 2011−2014 рр.

За даними правоохоронців, колишній нардеп міг відмивати кошти через офшорні структури.

Провадження ведуть за двома статтями: легалізація майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209) та ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212). Покарання за цими статтями — до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також


А. Маркевич: В Україні треба повернути закон про люстрацію

Посадовець «Укренерго» виявився агентом ФСБ: «зливав» ворогу інформацію про стан об’єктів енергосистеми України. А скільки ще таких агентів може бути в Україні на керівних посадах? Чому колаборанти та агенти фсб опинилися у владі та правоохоронних органах. Чому на паузі справа ексголови СБУ Івана Баканова та чи дійсно у керівництва України є громадянство рф, i-ua.tv говорили з ветераном прокуратури України, полковником юстиції запасу, адвокатом Анатолієм Маркевичем.