ГУР висадилося в Криму: подробиці

В ході спеціальної операції диверсійна група Головного управління розвідки висадилась на узбережжі Криму.

ГУР висадилося в Криму
ГУР висадилося в Криму

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов у коментарі виданню hromadske.

24 серпня близько 5 години ранку біля населеного пункту Маяк на мисі Тарханкут було чути вибухи, про це повідомили місцеві.

Проєкт «Крим. Реалії» повідомив, посилаючись на власні джерела, що в тому районі відбувся бій із залученням правзасобів та бойової авіації.

Російські пропагандистські медіа також повідомляють, що на узбережжя Криму в тому районі на гумових човнах висадилась група невідомих осіб після чого зав’язався бій.

Юсов підтвердив інформацію про проведення операції та зазначив, що її провели у взаємодії з військово-морським флотом, цілі досягнуто, а втрат серед особового складу немає. Він також додав, що ворог поніс втрати серед особового складу та засобів.

За словами представника розвідувального управління, спецоперація все ще продовжується, тому всі деталі ГУР не розкриває.

Російські медіа, пов’язані з військовими структурами РФ, підтверджують відсутність втрат серед особового складу української групи.

Як повідомляють у «Крим. Реалії», поблизу місця висадки диверсійної групи розташована база 3-го радіотехнічного полку та радіолокаційний вузол на базі якого розгорнуто радіолокаційний комплекс «Небо-М» та радіолокаційну станцію «Каста-2Е2».

Зазначені об’єкти спеціалізуються на знаходженні повітряних цілей та можуть застосовуватись для виявлення українських літаків, безпілотників та крилатих ракет, що рухаються із акваторії Чорного моря.

Нагадаємо, раніше, 23 серпня, поблизу місця подій українськими силами ГУР було знищено пускову установку зі складу російського зенітного комплексу С-400.