Україну постійно позбавляли символів — Суддя Конституційного Суду у відставці
Саме тому ми не знаємо, де могила гетьмана Івана Мазепи, автора першої Конституції України Пилипа Орлика та гетьмана Богдана Хмельницького.
Про це під час ефіру розповів Суддя Конституційного Суду у відставці Віктор Шишкін.
«Незалежно від представництва національного етносу, ті хто воював проти України та українства не лише зі зброєю в руках, а і на інформаційному фронті, мають нести відповідальність за це. Їх треба притягати до відповідальності. Інформаційна війна настільки розгалужена, має різні метастази та розшарування, що кожну з них треба розбирати по кістках», — каже В. Шишкін.
На його думку, медійна пропаганда навмисно відбирала крикунів, які прикриваючись етносом народу (євреї ред.), який страшно постраждав в роки Другої світової війни, працювали на рашистську пропаганду, яка готувалася проти геноциду українського народу. А в Махачкалі гнійна пропагандистка гидота виплеснулася.
«І хоча на рф кричать, що вони православні, насправді ж вони представники пекла, а не православ’я. Адже попи московського патріархату не хочуть відспівувати військових, які загинули. Навіть німці інколи ховали радянських загиблих. У них хоча б інколи проривалися елементи людяності, а що у представників руського миру?», — каже В. Шишкін.
Він підкреслив, що делегація Ізраїлю в ООН одягнула жовті зірки Давиду, які змішували їх надягати під час Другої світової війни, як символ.
" Символізм має бути присутнім у політиці. До речі, погано, що Україну постійно позбавляли символів. Ми ж не знаємо, де могила Мазепи, Пилипа Орлика, Богдана Хмельницького", — резюмує В. Шишкін.