Генпрокуратура має відкрити справи проти Кучми та Резнікова — Генерал-майор у відставці

Генпрокуратура має відкрити справи проти експрезидента Леоніда Кучми та ексочільника Міноборони Олексія Резнікова.

Леонід Кучма
Леонід Кучма

Про це в коментарі заявив перший заступник Голови громадської ради при Міноборони Генерал-майор у відставці Петро Григорович Гаращук.

«У Міноборони під час війни при Резнікові була страшна корупція. Треба, щоб воєнком прийшов до Резнікова за місцем прописки та приніс йому повістку. Його команда пішла у небуття, однак кримінальні справи досі не відкриті. Невже Генпрокурор Костін не знає, що потрібно робити? Немає команди зверху? Однак він отримує височенну зарплату. При цьому Генпрокуратура не поспішає відкривати справи проти експрезидента Кучми, який віддав країні агресору стратегічні бомбардувальники та 581 ракети до них, якими зараз наносяться удари та знищують наші міста та села. Вбивають мирних громадян, в тому числі дітей. Президент обирається, щоб в першу чергу забезпечити безпеку громадянам та бізнесу, а не для того, щоб жити в палацах. Кучма своїй доньці купив будинок в Лондоні коштом того, що у нас зараз під час війни немає ні танків, ні броньованих машин, ні засобів ППО. Україна ходить по світу з простягнутою рукою, бо все розпродано. Найкращі літаки Ту- 160 полетіли у рф наприкінці 90-х років», — каже П. Гаращук.

За його словами, перш за все треба зараз захистити солдати на фронті від свавілля в тилу.

" Тобто від негідників корупціонерів, які знаходяться навколо нас. Адже світ остаточно від нас відвернеться", — резюмує П. Гаращук.