Українці — найкращий народ, який живе при найгіршій владі

В нас має відбутися зміна національних еліт.

Михайло Дорошенко
Михайло Дорошенко

Про це під час ефіру заявив лідер Народного Руху України Михайло Дорошенко.

«Чи можемо ми проводити вибори під час війни, це спірне питання, а разом із тим ми викинули українську землю на відкритий ринок. Зокрема, юридичні особи можуть купувати до 10 тис га. А хто є кінцевим бенефіціаром, зокрема юридичні особи, це вже таке питання. Всі, хто займався бізнесом розуміють, що продавати землю іноземцям можна легко обійти. Ми йдемо до того, що продаємо найцінніший ресурс — землю. В мене є припущення, що менеджери, які були призначені москвою або керуються звідти поставили собі подвійну комбінацію. Тобто, якщо Україна програє, то вони максимально вкравши грошей звідси тікають, якщо Україна виграє, то вони за рахунок фінансового та медійного ресурсу примусять людей проголосувати за визначених кандидатів та знову повикористовувати цю територію, її ресурси та людей наступні 5 років для того, щоб заробити чергову кількість мільярдів», — каже Дорошенко.

На його думку, український народ дуже хотів, хоче та потребує змін.

«Саме тому 73% проголосували за Зеленського, в надії на ці зміни. А на парламентських виборах свої голоси віддали 16, 5 млн українців. До речі, за 5 партій, які пройшли у парламент проголосувало 11 млн людей. А 5 млн людей шукали альтернативу Зеленському та Порошенкові, і це серйозний показник. В нас має відбутися зміна національних еліт. По суті, національна еліта це люди, які мають науковий, освітній та грошовий капітал та можуть впливати на події, які відбуваються в країні. Зараз цей ландшафт міняється і ми маємо дати відповідь, хто така нова національна еліта України. Я впевнений, що це люди, які щодня створюють щось нове для нашої держави та народу. Багато років ми були в ситуації, коли український бізнес, підприємці та громадяни країни були далекими від політичного процесу. Політехнологи за гроші олігархів робили нам проєкти, вони виставлялися у вигляді готового політичного продукту. Фактично у людей не було вибору, бо інформаційний простір був зайнятий цими проектами. Українці — найкращий народ, який живе при найгіршій владі. Цю ситуацію треба міняти. Люди допомагають фронту, донатять, тому саме з цього середовища має початися формування нової національної еліти. Коли депутати їздять на майбахах, купують вілли, а в країні крадуться мільярди, а звичайному народу окопи та смерть, так мобілізація не працює та не може бути», — резюмує Дорошенко.

Читайте також


Законопроєкт про мобілізацію треба відхилити — Ростислав Кравець

Рада у першому читанні схвалила законопроєкт про мобілізацію. Замість того, щоб створювати професійну армію і мотивувати потужними преференціями, пільгами, соц. пакетом і матеріальними винагородами, влада посилює насильницький примус до мобілізації. На кшталт рф. Чи допоможуть неконституційні рішення перекрити нестачу снарядів на передовій. Чим загрожує е-кабінет для військовозобов’язаних та які наслідки очікують так званих ухилянтів, про це і не тільки запитали у адвоката Ростислава Кравця.

Рекомендовані публікації