У разі звільнення Залужного Зеленський остаточно втратить підтримку українців — адвокат

Якщо президент Володимир Зеленський звільнить головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного, то він остаточно втратить підтримку українців.

Валерій Залужний та Володимир Зеленський
Валерій Залужний та Володимир Зеленський

Про це в коментарі i-ua.tv заявив адвокат Ростислав Кравець.

«Не думаю, що розмови довкола відставки Залужного відбуваються через скоре настання нелегітимності Володимира Зеленського. В будь-якому випадку, Стефанчук, як голова парламенту буде керувати країною, коли повноваження президента закінчиться, до проведення нових виборів. Думаю, що ситуація з відставкою Залужного пов’язана з іншою історією. Зокрема, завдяки діям ворогів України. Адже звільнення головнокомандувача заподіє велику шкоду країні», — каже адвокат.

Р. Кравець підкреслив, що не бачить особи, яка б могла замінити В. Залужного на посаді головнокомандувача ЗСУ.

«Залужний проявив себе, як досвідчений військовослужбовець та професіонал. В цій галузі не можна наймати осіб за тестом чи конкурсом, шляхом технократії. В жодному випадку не можна брати людей без досвіду, або зі штабним незрозумілим досвідом роботи. Такі рішення можуть привести до краху української армії. Це може загрожувати капітуляцією України через не спроможність керувати збройними силами України та будувати реальні плани для звільнення окупованих територій», — каже адвокат.

На його думку, якщо В. Зеленський звільнить В. Залужного, то він остаточно втратить підтримку громадян України.

«Намагання дискредитувати Залужного приведе до тих же самих наслідків», — зазначає адвокат.

На його думку, на звільненні В. Залужного наполягають люди, які знаходяться не в Україні. Не виключно, що це проросійськи сили.

Читайте також


Українці можуть повторити долю курдів, коли є народ, а країни немає — Микола Волинко

2023 рік запам’ятався гучними скандалами. Зокрема блокуванням кордонів з Україною в країнах ЄС, корупцією на всіх рівнях та новими етапом земельної реформи, який стартує 1 січня 2024 року. З чим йдемо у 2024 рік, які висновки маємо зробити та чи візьмуть нас з такою корупцією до ЄС, журналісти запитали у профспілкового бійця за трудові права людини праці, учасника шахтарського профспілково-страйкового руху, що став початком невідворотного кінця СРСР Миколи Волинко.

Рекомендовані публікації