Як розшукати зниклих безвісті військових, розповів правозахисник
В першу чергу треба письмово звернутися до військової частини, а також написати листа до голови уряду.

Про це під час ефіру на i-ua.tv заявив правозахисник Едуард Багіров.
«В першу чергу треба письмово звернутися до військової частини, де людина, що зникла безвісті проходить військову службу. Після чого, керівник цієї структури має надати відповідь протягом часу, який визначено законом. Тобто керівник військової частини має надати інформацію, де перебуває боєць. У госпіталі, полоні або його перевели на іншу ділянку фронту. Вже з цим листом від військового командування треба звертатися до голови уряду. Це можна зробити дистанційно через урядовий портал. В інтернеті є відповідна електронна форма. Також можна відправити запит через звичайну пошту. Таким чином родина, яка шукає свою близьку людину зможе його знайти», — каже
За його словами, якщо відповідь не буде отримана, то треба писати повторний запит на військову частину та голову уряду і також паралельно відправити скаргу на бездіяльність посадових осіб на адресу Генпрокуратури", — каже Е. Багіров.
За його словами, якщо виявиться, що людина знаходиться в полоні, то дуже важко звідти її витягнути. Адже формування списків — це випадковість.
«Це не залежить від загально прийнятих правил або конвенцій. Наша сторона змушена домовлятися з рф. Однак зробити так, щоб 100% прізвище певної людини з’явилося у список на обмін, на жаль, неможливо», — резюмує правозахисник.