Справа Петлюри формує у світі образ української революції — дослідник
Справа організатора українських збройних сил Симона Петлюри формує у світі образ української революції 1917- 1920 років, яка подається через призму його вбивства.

Про це під час ефіру заявив незалежний дослідник історії України Сергій Коваленко.
«Роздуття москвою антиукраїнства у світі. Це не нове явище. Це московська традиція показувати світові українців, які весь час перебувають із затуленими московою ротами. московити ніколи не випускали українців на міжнародний рівень, щоб вони могли розповісти про себе. А самі розповідали про українців, все, що їм забажалося. Зокрема, що українців взагалі не існує. Адже це частина руського народу із смішними особливостями, які роблять їх схожими на придупків. Саме тому вони не здатні до самоорганізації і їм потрібен куратор — москва. Тож у 1932−1933 році московія влаштувала українцям голодомор. А справа Симона Петлюри значно ширше, ніж справа Петлюри, як людини. Адже справа Петлюри формує у світі образ української революції 1917−1920 років. Вона подається через призму вбивства Петлюри. В ній українці виступають, як несимпатичний народ, схильний до погромів», — каже дослідник.
За його словами, завдання московитів полягало у дискредитації української революції 1917- 20 років та український народ.
«Тобто йдеться про Симона Васильовича, а про образ українського народу у світовій та громадській думці. Дискредитація української революції завмерла. Однак Україна нічого не зробила, щоб розвінчати цей міф. Тому це наш священний обов’язок», — резюмує Сергій Коваленко.