Відбувся черговий етап обміну полоненими з рф
У четвер, 12 червня, Україна провела ще один обмін полоненими з росією. Додому повернулися військовослужбовці, нацгвардійці, прикордонники.

«Усі потребують лікування, і їм обов'язково буде надано необхідну допомогу. Це вже другий етап повернення тяжкопоранених і тяжкохворих воїнів. Працюємо далі, щоб повернути всіх із російського полону», — сказано в повідомленні.
Крім того, український лідер подякував кожному, хто допомагає робити ці обміни можливими.
На рідну землю повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема ДШВ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Сил ТрО, СБС, а також Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.
Серед звільнених сьогодні є захисники Маріуполя, що перебували в полоні більше трьох років. Усі визволені оборонці — чоловіки, представники рядового та сержантського складу.
Частину звільнених сьогодні українських воїнів вважали зниклими безвісти.
Загалом додому повертаються українці, що воювали на Донецькому, Херсонському, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках.