Щоб остаточно перемогти росію, треба назавжди позбутися колоніального мислення. Як це краще зробити?

Будь-яка імперія прагне зманкрутизувати народ. Як це простіше зробити — наситити його манкуртами ззовні.

Так римляни робили в іудеї, так само і росіяни населяли «своїми» землі поневолених українців. Донбас та й інші регіони під час совіцької окупації — підтвердження цьому.

Результати такої політики працюють і зараз. Вони проявляються насамперед через толерантність до привнесеного ззовні ворожого культурного коду.

Між іншим, на цей млин імперії ллють воду і «квасні патріоти», які на трибуні — «порву за Україну», а по- життю — кінчений корупціонер.

Саме тому, я можу стверджувати, що «какая разніца» зелєнського не краще ніж ліцемірна «прощай немытая…» порошенка."

Цитата належить Андрію Кочукову, громадському діячеві й мислителю, з яким будемо говорити про духовне й матеріальне, про те, як вичавити з себе раба та як позбутися колоніального мислення і які практичні кроки нам потрібно зробити в цьому напрямку.

Читайте також


В Україні дефіцит лікарів оцінюється в 30 — 40% — Віктор Корогод

Процес оптимізації мережі протитуберкульозних закладів та психлікарень триває давно. Тож як продовжується медреформа під час війни, чи вистачає психлікарень та тубдиспансерів, з якими викликами зараз зіштовхуються лікарі й пацієнти та як відновити українську медицину після перемоги, запитали у керівника проєктів Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктора Корогода.