Христина Панасюк презентувала альбом «Живи»
Вона співає про військових, волонтерів, міцне кохання та нашу майбутню перемогу над путінською Росією.
![Христина Панасюк презентувала альбом «Живи»](https://i-ua.tv/img/790x450/6/photo20211126170635-a71ea5e3.jpg)
Її пісні під гітару слухають українські захисники з початку війни. А все тому, що вони зрозумілі, теплі та близькі за духом. «Щастя» — саме такий позивний для неї вигадали бійці. З 2014 року ця дівчина дала 300 концертів на Сході. Христина Панасюк співає про військових, волонтерів, міцне кохання та нашу майбутню перемогу над путінською Росією.
![Христина співає](/files/upload/38/%D0%92%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%20%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BF/110%20%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0/%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8/%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%B9%20%D0%9F%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/%D0%96%D0%B8%D0%B2%D0%B8/photo_2021-11-26_17-06-50.jpg)
У Дніпрі, 26 листопада вона презентувала альбом «Живи». Він у творчому доробку Христини має порядковий номер п’ять і містить 13 пісень. Альбом «Живи» дівчина писала впродовж 2020 — 2021 років. На концерт волонтерки до будівлі ОДА завітали волонтери, ветерани та курсанти-правоохоронці. До речі, Дніпро — це друге місто, де дівчина презентувала альбом. Першим стало її рідне Рівне.
![Так виглядає альбом. Його придбати міг кожен охочий.](/files/upload/38/%D0%92%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%20%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BF/110%20%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0/%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8/%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%B9%20%D0%9F%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/%D0%96%D0%B8%D0%B2%D0%B8/photo_2021-11-26_21-16-11%20(2).jpg)
Пісня «Я поруч» присвячена військовому медикові Яні Дугарь, дитячому кардіохірургові Юлії Кузьменко та музикантові Андрію Антоненку.
— Моїх друзів звинуватили у справі Шеремета. Нібито білоруського журналіста вбили саме вони. Це жахливо та жорстоко! Усі, хто знають Яну, Ріфа та Юлію не повірили у цей наклеп. Саме тому, ми зустрічали Новий Рік під стінами ІТТ (ізолятор тимчасового тримання — ред.). І тоді, я зрозуміла, що таке справжня любов, — розповіла Христина Панасюк.
Пісню «Комбат» Христина написала за ніч, а «Ніколи знову» присвятила нашій перемозі.
— Вона буде сильною та важливою і в серці в кожного з нас. У мене під час одного інтерв’ю запитали: «Що ти зробиш у перший день нашої перемоги та миру?» — «Обійму усіх, кого тільки можливо, усіх однодумців і заплачу», — відповіла я. Я вірю у перемогу наших волонтерів і небайдужих людей, — розповіла дівчина історію створення пісні.
Після презентації альбому, гості мали можливість зробити з Христиною фото. Потім відбулася автограф-сесія.
![](/files/upload/38/%D0%92%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0%20%D0%A2%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%86%D1%8F/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BF/110%20%D1%88%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0/%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8/%D0%93%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%96%D0%B9%20%D0%9F%D0%B8%D1%81%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE/%D0%96%D0%B8%D0%B2%D0%B8/photo_2021-11-26_21-16-11.jpg)