Брехливі новини рухатимуться повільніше

За минулий місяць віроломного нападу Росії на Україну та накладених світовим співтовариством санкцій, рашу вже покинули від 50 до 70 тисяч, IT-фахівців.

Брехливі новини рухатимуться повільніше

А, так як виїзд до цивілізованих країн їм нині закритий, то осідають ці специ вільного графіку, в основному в країнах колишнього совка — Вірменії та Грузії. Казахстан заявив, що таким гостям не дуже раді, Молдова — мовчить.

А тим часом на самій історичній батьківщині уже знижується швидкість інтернету. Це пов'язано з тим, що на мобільні оператори зросло навантаження, а розширення мереж не можливо, оскільки постачальники обладнання Nokia и Ericsson відмовилися від співпраці з агресорами.

Тож не дивно, що з диктаторської країни, яка донедавна влаштовувала всіх, очікується «друга хвиля» еміграції від 70 до 100 тис. айтішників. Ці люди як маркер, свідчать про майбутню деградацію та відкат Росії до пейджера.

Читайте також


Удар санкціями по Паші Мерседесу: що буде з московською церквою в Україні

Президент В. Зеленський затвердив санкції проти осіб з так званого церковного списку. Серед підсанкційних екснардеп та клірик УПЦ — Вадим Новинський і митрополит Вишгородський і Чорнобильський, намісник Києво-Печерської Лаври Павло Лебідь, якого в ЗМІ називають Паша Мерседес. Тож чи достатньо цих санкцій для боротьби з російською церквою в Україні та яке майбутнє її чекає, розбиралися журналісти i-ua.tv.