17 жов, 2018 0 Коментарів

Успішний український спортивний бренд. Світлана Готфрід

Дев'ятнацяте жіноче засідання он-лайн ТВ Клубу Біла Ворона.

Тема засідання: "Успішний український спортивний бренд. Світлана Готфрід" Світлана Готфрід - майор Державної прикордонної служби, 5-кратна чемпіонка світу, 3-кратна чемпіонка Європи, багаторазова чемпіонка України з дзюдо та самбо, громадська діячка, мати трьох дітей.

"Якщо вас хтось провокує на конфлікт - не наражайте себе на небезпеку. Наберіть у груди повітря, зайтримайте його протягом 30 секунд. Цей час використайте для того, щоб вигадати якийсь легкий жарт, який допоможе уникнути конфлікту. Ваше здоров"я, ваше життя - це найдорожче, що у вас є". Світлана Готфрід.

"Ніколи не могла зрозуміти батьків, які вчать дітей давати здачі. Це неприйнятно не лише через те, що світ і так захлинається в агресії, і тому значно ціннішими для дитини є знання того, як залагоджувати конфлікти та мирно урегульовувати суперечки; а й тому, що коли батьки вчать дитину давати здачу - вони автоматично ставлять під загрозу її здоров"я та життя. Ви ніколи не знаєте, з ким дитина може зціпитися у двобої, і чим це може для неї закінчитися...". Із інтервью із пані Світланою #жінкинезвичайнихпрофесій #Скриня_корисних_справ #УЖФ

Засідання ведуть: Світлана Саламатова - Віце - президент з розвитку Європи та країн Ближнього Сходу Міжнародного інституту культурних зв’язків; Фахівчиня із розвитку партисипативного стратегічного управління та лідерства; Авторка успішних проектів: «Українські жінки в ООН»; «Відродження жінки»; «Форум жіночого партнерства».

Наталія Каплун – Успішний підприємець із 25 річним стажем, Керівник ТОВ «Нінель Естетік», Керуючий партнер BEAUTY BUSINESS BUREAU; Автор книги «Я - сонце»; Тренер із досягнення стану "щастя".


Використання матеріалів даного каналу можливе виключно шляхом розміщення гіперпосилання на першоджерело без зміни змісту матеріалу.
Успішний український бренд Вікторія Ліснича
Інтерв'ю 03 жов, 2018

Успішний український бренд Вікторія Ліснича

Вісімнадцяте жіноче засідання он-лайн ТВ Клубу Біла Ворона....


Люди бренди. Українська дівчинка бренд у Польщі
Інтерв'ю 18 лип, 2018

Люди бренди. Українська дівчинка бренд у Польщі

Люди бренди. Українська дівчинка бренд у Польщі...


Бренд. Апгрейд.
Інтерв'ю 04 лип, 2018

Бренд. Апгрейд.

Бренд. Апгрейд....


У Дніпрі день писемності відсвяткували диктантом
Коментарі 0 Комментариев

У Дніпрі день писемності відсвяткували диктантом

За парти сіли волонтери, ветерани АТО, представники громадських організацій, а також діти шкільного віку....

10 лис, 2018
Коментарі / Події / Актуальне 0 Комментариев

"Мамі": Американський співак і актор зняв кліп на україномовну пісню

Американський співак і актор з білоруським корінням Алекс Громаковский (Alex Hramakouski) заспівав українською мовою. 9 листопада, у День української мови та писемності артист випустив кліп на першу студійну пісню "Мамі"....

09 лис, 2018
Несправедливо ув'язнений атовець потребує підтримки
Коментарі 0 Комментариев

Несправедливо ув'язнений атовець потребує підтримки

Молодий тридцяти шестирічний чоловік у місці позбавлення волі отримав цукровий діабет, ішемічну і гіпертонічну хвороби, астенічний синдром та інші недуги....

09 лис, 2018