Новий проєкт «Мануфактури»

Арт-галерея «Мануфактура» запрошує на захід, який його організатори вважають головною арт-подією року в Україні!

Новий проєкт «Мануфактури»

Художник ЗІ світовим ім’ям Оксана Мась особисто відкриє свій CORNER в Арт-галереї «Мануфактура», де водночас представить свій новий транскордонний art-проект!

У рамках вечора 1-го листопада в Арт-галереї «Мануфактура»:

  • Представлення концепції єдиного перманентного офлайн представництва Мas Art в Україні! — OKSANA MAS Corner;
  • Відкриття експозиції робіт художника (презентація проекту «Paradise Eggs by Oksana Mas» і нової серії «SEXDOMINO»);
  • Запуск Оксаною Мась ХЕПЕНІНГУ з участю всіх присутніх на події!

Саме Україна — Батьківщина художниці — стане відправною точкою транснаціонального хепенінгу Оксани Мась!

За нею підключаться Іспанія, США, Мексика, Чилі, Росія, Ізраїль, Австралія… Першими задокументованими для історії проєкту (фото/відео) учасниками станете ті, хто буде 1-го листопада з 17−00 до 19−00 в арт-галереї «Мануфактура»!

Деталі хепенінгу не розголошуються до їх розкриття художником 1-го листопада о 17−30 в просторі OKSANA MAS Сorner в Арт-галереї «Мануфактура»!

Куратор проекту: Софія Біріна, мистецтвознавець, директор галереї «Мануфактура».

У заході вже підтвердили свою участь крупні колекціонери, критики, галеристи, художники та інші представники українських та іноземних культурних та бізнес-кіл.

Оксана Мась — інтернаціональний художник українського походження

(народилася у 1969 році в місті Іллічівськ, Одеська область, Україна).

Наукові знання та мультикультуралізм Оксани Мась заклали основи її художньої ідентичності та дозволяють створювати вічні та універсальні шедеври із метою пошуку духовного кодексу людства і полегшенню творчого діалогу між різними релігіями та соціальними групами.

2011 році Оксана Мась офіційно представила Україну на 54-ій Венеціанській бієнале із проектом «Post vs Proto-Renaissance», чим за роботами художника було закріплено статус рівня музейного зібрання світового значення.

Роботи Оксани Мась знаходяться в музейних та приватних колекціях по всьому світу, у таких значущих зібраннях як Фонд BREUS, колекція Deutsche Bank, Музей MA*GA, Соpelouzos Family Art Museum, Московський музей сучасного мистецтва, Фонд Capital Group Art, Фонд Віктора Пінчука та ін., а також були представлені на ярмарках Art Basel Miami, Frieze (Лондон), FIAC (Париж), ARCO Madrid (Мадрид), The Armory Show (Нью-Йорк), брали участь в аукціонних торгах Sotheby’s, Christie’s та Phillips.

Сьогодні Оксана Мась офіційно представлена галереями Àmbit Galeria d’Art (Барселона, Іспанія), NK Gallery (Антверпен, Бельгія), A-S-T-R-A (Москва, Росія), Мануфактура (Київ, Україна).

З 2012 року Оксана Мась живе та працює в Іспанії.

Найдорожча робота, яку було продано: DRIVE 9 (2007), реалізована на Sotheby’s, Лондон, за $ 54 934 (за естімейта 10 000 — 15 000 GBP). Серед приватних продажів роботи Оксани Мась фігурують в галерейному и дилерському сегменті Іспанії, Німеччини, Туреччини, ОАЕ, Росії і України. Найдорожча робота, яку було продано на приватному ринку, коштувала $ 140 000 (Іспанія). Приблизно 70% власників перетворюються на постійних покупців художника.