Про Білорусь і справи театральні
У рамках міжнародної діяльності Київським академічним театром «Колесо» організовано та проведено сумісний проєкт «Зустріч із білоруським режисером, актором театру та кіно В’ячеславом Сікорою». У Камінному залі театру відбулась цікава розмова з митцем. На заході були присутні київські колеги В’ячеслава з радіо «Радыё Ўнэт», представники ЗМІ, друзі.
![Про Білорусь і справи театральні](https://i-ua.tv/img/790x450/7/viacheslavprotsent20sikoraprotsent201-5bda02b9.jpg)
Розмова тривала більше години. Говорили про складні моменти життя в Білорусі, роботу в театрах і не тільки, про Майдан, Київ та перспективи.
У залі була представлена виставка графіки та пірографії митця, а також годинники з національною білоруською й українською символікою.
«Важливим є ставлення до ситуації, що відбувається зараз у Білорусі, — говорить директор-художній керівник Київського академічного театру «Колесо» народна артистка України Ірина Кліщевська. Знайомство з В’ячеславом спонукало нас запропонувати творчий проєкт — зустріч митця з киянами.
Цей рік був складним для нашого театру. У зв’язку з карантином, що спричинений COVID-19, не відбувся щорічний Міжнародний театральний фестиваль камерних вистав AndriyivskyFest, на який було запрошено театри з Албанії, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Іспанії, Литви, Польщі, США, України, а також міжнародне журі, в тому числі й Жанну Лашкевич із Білорусі. Ми не змогли навіть провести Український та Незалежний формат фестивалю, — обласні театри не змогли приїхати в Київ, до того ж багато людей хворіє.
Сподіваємось, що у 2021 році з’явиться можливість вести звичну для театру «Колесо» творчу діяльність".
![](/files/upload/195/%D0%94%D0%B6%D0%B0%D0%B7/%D0%9E%D1%81%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%96%D0%B9%20%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82/%D0%A1%D1%96%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0/%D0%92'%D1%8F%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%2520%D0%A1%D1%96%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%2520(2).jpg)
![](/files/upload/195/%D0%94%D0%B6%D0%B0%D0%B7/%D0%9E%D1%81%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%96%D0%B9%20%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82/%D0%A1%D1%96%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0/%D0%92'%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%2520%D0%A1%D1%96%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%2520%D1%82%D0%B0%2520%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D1%85%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%96%D0%B9%2520%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%2520%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE%2520%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE%2520%D1%82%D0%B5%D0%B0%D1%82%D1%80%D1%83%2520%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%81%D0%BE%2520%D0%86%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%2520%D0%9A%D0%BB%D1%96%D1%89%D0%B5%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0.jpg)
![](/files/upload/195/%D0%94%D0%B6%D0%B0%D0%B7/%D0%9E%D1%81%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%96%D0%B9%20%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82/%D0%A1%D1%96%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0/%D0%92%2520%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%96%2520%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B7%D1%96%D0%B2.jpg)
![](/files/upload/195/%D0%94%D0%B6%D0%B0%D0%B7/%D0%9E%D1%81%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%96%D0%B9%20%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82/%D0%A1%D1%96%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0/%D0%86%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2'%D1%8E%2520%D0%B4%D0%BB%D1%8F%2520%D0%A2%D0%91%2520%D0%BD%D0%B0%2520%D1%84%D0%BE%D0%BD%D1%96%2520%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B8%2520%D1%82%D0%B0%2520%D0%BF%D1%96%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D0%BA%D0%B8.jpg)