Альбом довжиною у 65 років

У Музеї-майстерні Івана Кавалерідзе 4 квітня о 15 годині відкривається виставка «Життєвий альбом» бо 65 річчя заснування Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД.

Альбом довжиною у 65 років

Історія Фахового коледжу мистецтв та дизайну КНУТД — славетного навчального закладу започатковано у далекому 1959 році. Період того часу ознаменовано відродженням традицій, відбудовою країни у її післявоєнному житті. Не винятком стає культурно- духовна столиця нашої Незламної країни, її серце — місто-Герой Київ! Адже саме зі столиці починається новітній етап культурного піднесення, зародження новітніх мистецьких шкіл та напрямів, започаткованих видатними діячами на ниві культури і мистецтв. Стрімке піднесення мистецької школи обумовлено потребою у суспільстві до прекрасного і духовного, яке мов яскраве світло перемагає всеосяжну темряву! Адже краса неодмінно врятує світ!

Одним із найбільш потужних навчальних закладів, які активно і самовіддано виховують «культурний генофонд» нашої неньки нині є фаховий коледж мистецтв та дизайну КНУТД, який цьогоріч святкує свій славетний ювілей — 65-ту річницю від дня свого заснування. 65 років — це багато в історії і житті країни, якщо ці роки сповнені самовідданою працею в ім'я і славу вітчизняного мистецтва. За цей час здійснено підготовку багатьох поколінь фахівців, які продовжують розбудову країни, поповнюють її культурне і мистецьке надбання, продовжують передавати свій неоціненний досвід в Україні і на теренах всього світу. Значні досягнення навчального закладу були б неможливі без кропіткої праці всіх поколінь викладацького складу, виваженої і самовідданої роботи керівного та адміністративно-допоміжного персоналу.

Традиції, започатковані «ветеранами» зберігаються та збагачуються новітніми підходами, передаються від покоління до покоління. На сьогодні Фаховий коледж мистецтв та дизайну КНУТД — заклад фахової передвищої освіти, який активно процвітає! Сприяє формуванню професійних якостей молодих вихованців та розвитку творчих здібностей через застосування методів особистісно-орієнтованого підходу до підготовки сучасного конкурентоспроможного фахівця. Формування професійної спрямованості відбувається у тісному взаємозв'язку з формуванням самої особистості, її життєвих цінностей, гармонійним розвитком, розширенням світогляду.

Приємно зазначити, що в реаліях сучасного світу культура стає все більш актуальною та викликає зацікавленість у суспільстві. Крім естетичної функції мистецтва слід відмітити ще й виховну, адже нерідко по-справжньому могутній мистецький твір той час, в якому він створений, змушує глядачів до переусвідомлення цінностей, інколи навіть стає провідником у майбутнє. Симбіоз любові, натхнення, самовідданої праці і потужного досвіду мудрих наставників у сплетінні з новітніми підходами дає змогу нашим вихованцям гідно презентувати, творчо розвивати та культурно збагачувати найкращі традиції скарбниці українського мистецтва. Запрошуємо глядачів разом розділити свято відкриття виставки, приуроченої 65-ій річниці від Дня Народження закладу з великою та славетною історією!

Виставка триватиме до 17 квітня.

За матеріалами, наданими Фаховим коледжем мистецтв та дизайну.