Чи завжди є вибір?

«Украдене щастя» — прем’єра в Київському академічному театрі ляльок. Дмитро Лінартович — воїн ЗСУ та заслужений артист України — зіграє головну роль.

Чи завжди є вибір?

31 травня, о 18:00, на малій сцені Київського академічного театру ляльок відбудеться прем’єрний показ вистави «Украдене щастя», режисерки Тетяни Авраменко, за мотивами легендарного твору Івана Франка.

«Ми розширюємо репертуар театру в частині вистав для дорослих та дітей старшого шкільного віку» — повідомив директор-художній керівник театру Ігор Гулий — також важливим оновленням стало запрошення нової режисерки, мені дуже імпонує бачення та робочі підходи пані Тетяни. Це позитивний досвід, і в подальшому ми плануємо частіше залучати цікавих режисерів".

«Украдене щастя» — популярний матеріал для постановок. Як через глибину та актуальність самого твору, так і через те, що він входить до шкільної програми. Але навіть в найпоширеніших постановках завжди можна знайти простір для нових рішень та незвичного кута зору. В постановці Тетяни Абрамової «Украдене щастя» постає не стільки соціальною сатирою, скільки символічною історією.
«Ця вистава про те, як важко не мати вибору і свободи його робити без наслідків. Про те, як часто вибір на свою користь стає зрадою іншого. Але й про те, що надія з'являється тоді, коли приймаєш незворотність та маєш сміливість рухатися далі та будувати нове майбутнє» — коментує сама режисерка.

Колектив театру запрошує до перегляду, як школярів, так і дорослих, яким постановка безсумнівно буде цікавою.

Найближчі прем'єрні покази:

31 травня, 18:00

1 червня, 18:00