Київ: важливе на 12 квітня
З початку повномасштабного вторгнення окупанта житлово-комунальна інфраструктура Києва працює у штатному режимі, але в умовах воєнного стану.
Містянам надаються усі комунальні послуги. Київ забезпечений електроенергією, водою, теплом, зв'язком у повному обсязі. Комунальники знешкоджують пориви мереж, налагоджують роботу інфраструктури.
Роботи в комунальників, на жаль, побільшало через обстріли та руйнування будинків, міської інфраструктури.
«Київгаз» відновлює газопостачання до пошкоджених будинків
Фахівці «Київгазу» продовжують ремонтні роботи на газопроводах, пошкоджених уламками ракет. Це 48 будинків у Дарницькому, Оболонському, Подільському, Святошинському, Шевченківському районах столиці — багатоповерхівки та будинки приватного сектору.
Спільно з керівниками керуючих компаній будинків і ОСББ керівництво компанії планує поетапний ремонт і відновлення пошкоджених чи зруйнованих газових мереж будинків. На сьогодні розподіл газу відновлений до більшості квартир і приватних будинків.
У столиці сім бригад аварійно-відновлювального управління цілодобово працюють над локалізацією та ліквідацією витоків газу, оперативною зупинкою газопостачання до будинків, щоб уникнути вибуху чи займання.
Нагадуємо, що номер аварійної газової служби АТ «Київгаз» — 104. Телефонуйте, якщо відчули запах газу у квартирі, під’їзді чи надворі.
Працівники «Київавтодору» активно допомагають у відновленні зруйнованих російськими окупантами містечок під Києвом
12 одиниць спецтехніки працюють у Бучі, Ірпені, Ворзелі, Гостомелі та Бородянці. Крім того, силами шляхо-експлуатаційних управлінь підвозять паливо та гуманітарні грузи у міста, які найбільше постраждали від окупантів.
Перевізники відходів просять киян зминати паперову і пластикову упаковку та бляшанки, аби зменшити об’єми сміття
Це спростить роботу перевізникам сміття, які в умовах воєнного стану продовжують працювати у штатному режимі попри зменшення кількості працівників. Адже значна частина водіїв сміттєвозів нині зі зброєю в руках захищає Київ та інші міста в лавах української армії та підрозділах тероборони.
Окрім того, киян закликають викидати у першу чергу органіку та засоби гігієни, а також не викидати відходи без пакетів чи в розірваних пакетах — через це вантажники витрачають зайвий час, щоб зібрати розкидане у дворі сміття.
Місто дякує тим киянам, які навіть у цей критичний період знайшли можливість оплатити житлово-комунальні послуги!
Зазначимо, що понад 250 працівників комунального концерну «Центр комунального сервісу» продовжують у дистанційному режимі консультувати мешканців столиці з більш як 40 видів житлово-комунальних питань. Серед них варіанти оплати послуг, звіряння нарахувань та їхні коригування, передача показників лічильників тощо.
У Києві 14 квітня відбудеться загальноміська толока
Комунальники столиці здійснюватимуть прибирання території, висадження дерев та кущів.
Організовані толоки проходитимуть у всіх десяти районах Києва на 16 локаціях. За кожною з них буде закріплена відповідальна особа, яка допоможе з деталями. Контактні дані відповідальних осіб — за посиланням.
Кияни також можуть долучитися до організованих толок в одній з визначених локацій. Учасники будуть забезпечені необхідним інвентарем та рукавичками.