Київ: важливе на 14 квітня
В умовах воєнного стану комунальники роблять усе, аби вулиці столиці залишалися чистими та охайними. Сьогодні і мешканці міста подбали про місто.
У рамках Дня довкілля в столиці пройшли толоки на 16 локаціях
До роботи сьогодні задіяно понад 100 одиниць техніки. Загалом висаджено близько півтисячі дерев і тисячу кущів.
Містянам також запропонували організувати прибирання у себе в дворах.
Комунальники просять не завантажувати все сміття у смітники. Сухе листя та траву — згортати на окремі купки, які згодом приберуть.
Нагадуємо: палити траву, листя та інший сухостій заборонено. За це передбачений штраф.
Місто вдячне працівникам комунальних служб, які утримували Київ в чистоті в умовах воєнного стану. Щодня люди на наводили лад у кожному куточку столиці. А у критичні періоди — розбирали завали пошкоджених будівель, допомагали вантажити сміттєвози, склили вікна, латали покрівлі.
Також сьогодні працівники «Київавтодору», разом зі столичними рятувальниками, волонтерами допомагають у відновленні зруйнованих російськими окупантами містечок під Києвом
У Гостомелі останніх два дні працювали 20 одиниць спецтехніки з фахівцями зі столиці, а також понад 60 рятувальників та волонтерів, 20 фахівців міського управління ДСНС.
Майже тиждень працюють столичні служби допомагають у Бородянці. За ці дні з Києва туди спрямовано 106 одиниць техніки. А також 140 волонтерів, залучено 609 працівників особового складу столичного управління ДСНС.
Військові дії та обстріли, які відбувалися раніше, спричинили пожежі в передмістях, від чого стан повітря в столиці в деякі дні був незадовільним. Для більш ефективного контролю і розуміння реального забруднення повітря місто розвиває сучасну систему постів моніторингу повітря.
Містяни можуть слідкувати за станом повітря в столиці у застосунку «Київ Цифровий»
Команда КП «ГІОЦ» спільно з Управлінням екології та природних ресурсів КМДА інтегрували сервіс із даними міських пунктів моніторингу якості повітря.
У застосунку «Київ Цифровий» користувачі зможуть вибрати найближчий пункт на мапі, щоб слідкувати за якістю повітря у своєму районі.