Центр протидії дезінформації при РНБО оприлюднив добірку нових фейків та маніпуляцій від РФ

Центр протидії дезінформації при РНБО України зібрав ворожі фейки, маніпуляції та дезінформаційні вкиди, що окупанти згенерували станом на ранок 9 травня.

В міноборони рф заявили, що «у Запоріжжі адміністрація заборонила евакуацію цивільного населення. Будь-які спроби мешканців залишити місто жорстко присікаються бойовиками батальйонів тероборони, а тих громадян, які чинять найменший опір, піддають фізичному насиллю». Це — дезінформація!

· В міноборони рф повідомили, що «з метою обмеження інфопростору в Одесі заборонили роботу провайдерів супутникового телебачення, що транслюють російські та молдовські канали. Мешканців примушують демонтувати супутникове обладнання, а всіх незгідних вивозять у невідомому напрямку». Це — дезінформація!

· Пропагандисти рф повідомили, що «мо рф на своєму сайті започаткувало мультимедійний проект „У владі злочинного безпам’ятства“, що розповідає про злочини української влади проти історичної пам’яті братніх народів та спроби забути подвиги бійців і командирів червоної армії». Це — маніпуляція!