За людей в Україні рахують не всіх, тому Коломойському списують мільярдні борги — експерт

  • 441

За людей в Україні рахують не всіх, тому олігарху Ігорю Коломойському списують мільярдні борги.

За людей в Україні рахують не всіх, тому Коломойському списують мільярдні борги — експерт

Про це під час ефіру розповів голова об’єднання незалежних профспілок авіапрацівників Веніамін Тимошенко.

«За людей в Україні рахують не всіх. Олігарх Коломойський- це людина. Депутати, міністри, чиновники — це люди, а всі інші не люди. У звичайних українців забирають та їм віддають. Тому Коломойському списують мільярдні борги. При цьому, коли компанія „Аєросвіт“ збанкротувала, заборгувала трудовому колективу понад 156 млн грн, коли курс долара був по 10 грн. Ніхто не хотів розраховуватися з працівниками. Перед працівниками компанії завжди була заборгованість. Наші звернення до Мінсоцполітики, прокуратури, поліції, нічого не давали. Компанії виписували 150 грн, а кримінальну справу на гендиректора ніхто не хотів відкривати. Ми судилися з прокуратурою, щоб вона відкрила кримінальну справу. Судовий процес відбувався в закритому режимі. Він закінчився незначним штрафом для директора, та неможливістю займати посаду два роки. Тобто в Україні зарплату можна не платити. Адже заборгованість становила 50 млн, а штраф тільки 10 тис грн», — каже експерт.

За його словами, завдяки переуступці боргів на «Аєросвіті» заробили багато грошей. А у ФОПа за борги можуть забрати майно. Наприклад, автомобіль чи квартиру.

«Державою бути вигідно. Ти знищуєш, чавиш, грабуєш населення, та набуваєш кишені грошима. А під час війни просять людей зняти останні штани та збирати на байрактари. Ми заручники нашої держави. Ми обираємо покидьків, які нас грабують та закриваємо на це очі. Якщо ми перестанемо збирати гроші на байрактари, нам буде нічим воювати. А держава цим користується», — резюмує експерт.