В Україні просто зараз треба ліквідовувати міністерства — експерт

  • 377

В Україні просто зараз треба ліквідовувати цілі міністерства. Крім того, в країні немає демократії.

В Україні просто зараз треба ліквідовувати міністерства — експерт

В Україні просто зараз треба ліквідовувати цілі міністерства. Крім того, в країні немає демократії.

Про це під час ефіру розповів голова об’єднання незалежних профспілок авіапрацівників Веніамін Тимошенко.

«Влада знала про напад агресора та його вторгнення, але не готувала суспільство та не давала йому готуватися. В країні ракетні обстріли, але чи навчилися українці надавати першу медичну допомогу, завдяки державній програмі? При тому, що 80% постраждалих гинуть від кровотечі. Крім того, в Україні немає демократії. Адже демократія це коли влада чує людей і запитує в них, чого вони хочуть. У нас виходять на протести то ФОПи, то профспілки, а влада робить вигляд що їх не помічає. Тому конгресменка США Вікторія Спартц говорить, що в Україні немає демократії. Крім того, шлях до влади непрозорий та незрозумілий. Тому у владу приходять не представники народу, а представники спонсорів та олігархів», — каже експерт.

За його словами, будь- яка криза та війна в тому числі — золотий ключик, який може відкрити двері, які раніше не відкривалися.

«Просто зараз можна брати і ліквідовувати цілі міністерства. Наприклад, Мінкультури, яке просто продає архітектурні пам’ятки забудовникам і на їх місцях з’являється чергова багатоповерхівка. Також же стосується МВС. Треба залишите лише те, що має працювати на армію. Все інше треба брати та рубати. Під керівництвом зрадників неможливо перемогти. В кризу можна позбутися баласту, який не дає нам розвиватися та будувати нормальну державу», — резюмує експерт.

Читайте також


В Україні дефіцит лікарів оцінюється в 30 — 40% — Віктор Корогод

Процес оптимізації мережі протитуберкульозних закладів та психлікарень триває давно. Тож як продовжується медреформа під час війни, чи вистачає психлікарень та тубдиспансерів, з якими викликами зараз зіштовхуються лікарі й пацієнти та як відновити українську медицину після перемоги, запитали у керівника проєктів Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктора Корогода.