У розвідці Великої Британії розповіли, коли закінчиться війна в Україні

Глава військової розвідки Великої Британії генерал-лейтенант Джим Хокенхалл вважає, що війна України з РФ буде тривалою. На його думку, жодна зі сторін цього року не вдаватиметься до рішучих дій.

У розвідці Великої Британії розповіли, коли закінчиться війна в Україні

Генерал зазначив, що країна-агресор Росія зараз намагається поповнити свої втрати, одночасно перекидаючи частину військ з Донбасу на південь України, де окупанти зазнають значного тиску з боку Збройних сил України на Херсонщині.

При цьому, зазначає Хокенхалл, на півдні не варто очікувати на рішучі зрушення на фронті в найближчі місяці.

«Він каже, що розуміє бажання України повернути територію, але додає, що, хоча будуть контратаки та контрнаступи, він не вірить, що цього року одна зі сторін вдасться до рішучих дій», — сказано в статті.

Водночас британська військова розвідка продовжує уважно стежити за перспективами застосування РФ ядерної зброї. Генерал зазначив, що російська військова доктрина на відміну від західної передбачає використання тактичної або бойової ядерної зброї для військових операцій.

Джим Хокенхалл вважає малоймовірним застосування окупантами тактичної ядерної зброї найближчим часом. Однак, за його словами, ймовірність її використання може змінитись, якщо зміниться динаміка бойових дій.


Джерело: BBC