Командний склад військ рф вивозить свої родини з Херсонщини

Командний склад російських загарбників відправляє родини з Херсонщини.

Про це розповів депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

«Коли окупанти навели систему протиповітряної оборони… то почали підтягувати і завозити свої родини до окупованого Херсона. Спочатку вони їх розселяли по готелях, потім почали розселятися по більш комфортних помешканнях тих людей, які повиїжджали… щоб це було дорого, багато», — сказав депутат облради.

На південному напрямку протягом 17 серпня ворог втратив 29 окупантів, 1 САУ «Піон», 5 бронеавтомобілів, — ОК «Південь»

За його словами, поворотною точкою стало знищення командного пункту росгвардійців у центрі Херсона з казармами — після цього вищий командний склад почав відправляти з міста свої родини на лівобережжя, куди тоді ЗСУ ще не діставали артилерією.

«Вони вважали, що лівий берег для них буде більш безпечний, і почали відправляти їх (родини. — Ред.) у Нову Каховку, в Олешки», — додав Хлань.

За його словами, загарбники намагалися розмістити свої родини у комфортних помешканнях на березі Дніпра, у заміському комплексі Grand Prix.

Проте, коли ЗСУ почали винищувати склади на лівобережжі, то родини російських загарбників почали тікати у Крим, а штаби російські військові почали «розконцентровувати» по Херсонській області, зокрема, ховати у лісах. Але, як підкреслив Хлань, ці приховані командні пункти партизани виявляють, а артилерія відпрацьовує.