40% техніки для оснащення нових підрозділів рф є небоєздатною — ГУР

40 відсотків техніки, якою оснащуються нові російські підрозділи, не боєздатна.

Російська військова техніка
Російська військова техніка

Про це повідомляє головне управління розвідки МО України.

Зазнаючи військових невдач і катастрофічних втрат особового складу та техніки, росія намагається створювати нові військові частини та з’єднання. Новий армійський корпус росія зможе сформувати лише до кінця листопада.

«Історія з третім армійським корпусом розтягнеться до листопада. Проблемою є комплектування технікою та озброєнням. Вся новітня техніка була на озброєнні тих батальйонно-тактичних груп, які заходили на нашу територію в лютому-березні. Зараз ми бачимо, що всі підрозділи, що формуються, оснащуються іще радянськими зразками озброєння, які знімаються з баз зберігання й арсеналів та поступають у війська. За нашими оцінками 40 відсотків бойової техніки не боєздатна. Її потрібно ремонтувати та приводити до ладу», — підсумував представник воєнної розвідки України Вадим Скібіцький.

Він розповів, що, за оцінками розвідки, 40% бойової техніки окупантів не боєздатна — її потрібно ремонтувати та приводити до ладу. Уся новітня техніка була на озброєнні батальйонно-тактичних груп РФ, які заходили на українську територію в лютому-березні.

«Зараз ми бачимо, що всі підрозділи, що формуються, оснащуються іще радянськими зразками озброєння, які знімаються з баз зберігання й арсеналів та поступають у війська», — підсумував представник ГУР.

Також за його словами, є проблема у людському ресурсі, адже потрібні спеціалісти, готувати яких треба мінімум 3−4 місяці.