Зеленський відкрив торгову сесію на Нью-Йоркській фондовій біржі
Президент України Володимир Зеленський відкрив торгову сесію на Нью-Йоркській фондовій біржі, аби показати, що Україна відкрита для бізнесу.
![Володимир Зеленський на Нью-Йоркській фондовій біржі](https://i-ua.tv/img/790x450/9/photo20220906190505-2570921c.jpg)
Про це повідомляє Верховна Рада України.
Поява Президента ознаменувала запуск Advantage Ukraine, ініціативи, спрямованої на залучення майбутніх інвестицій в країну шляхом демонстрації широких можливостей у різних секторах, включаючи сільське господарство, технології, освіту та креативні індустрії, а також величезний потенціал, який пропонують природні ресурси та освічені фахівці.
Щоб стимулювати взаємодію з потенційними інвесторами, уряд України сьогодні запустив портал Advantage Ukraine, на якому представлено сотні можливостей для інвестування та висвітлено чинні та майбутні проєкти для залучення прямих іноземних інвестицій.
«Україна вже є лідером у науково-технічному секторі та готова до зростання, пропонуючи добре освічених, англомовних фахівців із конкурентними знаннями STEM», — йдеться в повідомленні.