Британська розвідка доповіла, чи перекинуть свої сили в Україну білоруси

білоруські війська мають обмежені наступальні можливості, малоймовірно, що вони перекинуть свої сили в Україну.

білоруська армія почала військові навчання на кордоні з Україною. Однак її безпосередня участь у війні Росії проти України малоймовірна.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Як зазначається у зведенні, військові Білорусі, північного сусіда України, 8 вересня розпочали планові навчання з повернення території, захопленої «силами противника», та гарантування безпеки своїх кордонів. Навчання триватимуть до 14 вересня 2022 року.

За даними британської розвідки, навчання проводитимуться поблизу Бреста недалеко від польського кордону, навколо білоруської столиці Мінська і в північно-східному районі Вітебська.

«Хоча використання Росією білоруської території зіграло важливу роль у невдалому наступі росії на Київ на початку вторгнення, білоруські сили мають обмежені наступальні можливості, і існує невелика ймовірність того, що вони перекинуть свої сили в Україну», — вважають у Міноборони Британії.

У відомстві також зазначають малу ймовірність, «що ці навчання є ознакою підготовки до безпосередньої участі білорусі у війні

Читайте також


Справа про депортацію українських дітей буде перекваліфікована в справу геноциду — Володимир Пилипенко

На Генасамблеї ООН Євросоюз ще раз наголосить на стійкій підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокує росія. Також в Міжнародний суд ООН поновлює слухання за позовом України проти рф щодо геноциду. Чи виключають рф з ООН та про інші питання говорили з юристом, народним депутатом VI-VII скликань і керівником Українського центра соціально-правових досліджень Володимиром Пилипенко.

Рекомендовані публікації