Мінськ та окупований Севастополь уклали угоду про співпрацю

Мінськ і окупаційна влада Севастополя уклали угоду про співпрацю. Водночас білорусь не визнала окупований рф Крим російським.

Володимир Кухарєв і Михайло Развожаєв
Володимир Кухарєв і Михайло Развожаєв

Про це пише Зеркало з посиланням на пресслужбу керівництва Севастополя.

В угоді йдеться про експорт та імпорт продукції, міське господарство, співробітництво в галузі культури, освіти, науки, молодіжної політики, а також «патріотичне виховання».

У білорусі ця подія висвітлюється недостатньо, зокрема агентство Мінськ-Новини згадало підписання угоди одним рядком, тоді як пресслужба «влади» Севастополя розповіла про зустріч досить докладно.

Угоду підписали глава Мінміськвиконкому Володимир Кухарєв і так званий «губернатор Севастополя» Михайло Развожаєв. При цьому наголошується, що він назвав угоду «історично важливим моментом» і що переговори з Мінськом з цього приводу велися давно.

Офіційно білорусь «підтримує суверенітет і територіальну цілісність» України в міжнародно визнаних кордонах. Водночас, в липні 2022 року самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив, що він де-факто і так визнав анексію Криму росією, і в разі необхідності видасть відповідний указ.