В Україні продовжать відстрочку від призову військовозобов’язаним

Міністерство економіки продовжило на два місяці діючу відстрочку від мобілізації військовозобов’язаним спеціалістам.

В Україні продовжать відстрочку від призову військовозобов’язаним

Відповідне рішення, яке було ініційоване профільним міністерством, ухвалив уряд.

У цьому рішенні йдеться про відстрочки, надані рішеннями Мінекономіки ще у березні-квітні і термін дії яких спливає у вересні та жовтні.

У вересні та жовтні одномоментно закінчуються відстрочки, які після початку широкомасштабної агресії були надані тисячам фахівців. А це може загрожувати стабільній роботі державного та економічного сектору.

Водночас, рішення про пролонгування відстрочки дозволяє забезпечити постійну та ефективну роботу органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств та організацій, які зараз працюють у тилу на перемогу, — зазначила перший віце-прем'єр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко.

Згідно з урядовим рішенням, витяг з наказу Мінекономіки про відстрочку від призову військовозобов'язаному працівникові може надавати та візувати підприємство, установа чи організація, де той працює.

Читайте також


Україна реалізувала свої геостратегічні цілі на засіданні ООН — Олексій Буряченко

Президент України В. Зеленський під час візиту до США провів ряд зустрічей з Джо Байденом, Антоніу Ґуттерішем та іншими посадовими особами. Про що змогли домовитися сторони, чи вдалося втілити заплановане: позбавити рф права вето у Радбезі ООН, чи не поламалися стосунки України із ключовими партнерами, зокрема Польщею? Про це журналісти i-ua.tv запитали у політичного експерта Олексія Буряченко.

Рекомендовані публікації