рф не зможе виграти ядерну війну — НАТО

росія не зможе виграти ядерну війну — і НАТО це чітко для москви комунікує.

володимир путін
володимир путін

Про це заявив в інтерв'ю генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Ядерна риторика путіна — небезпечна та безвідповідальна, але не нова, зазначив Столтенберг. НАТО поки що не бачив якихось змін у конфігурації та готовності ядерних сил РФ.

«Він (путін. — Прим. ред.) знає, що ядерна війна ніколи не повинна початися, не може бути виграна і призведе до безпрецедентних наслідків для росії», -заявив Столтенберг.

Генсек не дав прямої відповіді, що робитиме НАТО у разі застосування ядерної зброї путіним. Альянс робить все, щоб у Москві не було непорозуміння через наслідки.

«Як ми реагуватимемо — залежить від того, якою буде ситуація і яку зброю вони застосують. Найголовніше — не допустити, щоб це сталося. Тому ми дуже чіткі в нашій комунікації з росією про наслідки, про те, що РФ не може виграти ядерну війну», — сказав генсек, додавши, що НАТО також зміцнює свій східний фланг.

Читайте також


Справа про депортацію українських дітей буде перекваліфікована в справу геноциду — Володимир Пилипенко

На Генасамблеї ООН Євросоюз ще раз наголосить на стійкій підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокує росія. Також в Міжнародний суд ООН поновлює слухання за позовом України проти рф щодо геноциду. Чи виключають рф з ООН та про інші питання говорили з юристом, народним депутатом VI-VII скликань і керівником Українського центра соціально-правових досліджень Володимиром Пилипенко.