Стало відомо, чи планується в Україні дзеркальна відповідь на мобілізацію в рф

В Україні не вбачають необхідності у проведенні дзеркальних заходів у відповідь на часткову мобілізацію в Російський Федерації.

Стало відомо, чи планується в Україні дзеркальна відповідь на мобілізацію в рф

Про це представник президента України у Верховній Раді України Федір Веніславський.

Він заявив, що кількість особового складу у Збройних силах України та інших органах сектору безпеки і оборони є абсолютно достатньою для успішного виконання завдань, які ставлять Верховний Головнокомандувач Володимир Зеленський і Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

«Я не бачу якихось ризиків для того, аби очікувати негативного розвитку сценарію на українсько-російському фронті», — наголосив Веніславський.

Він нагадав, що в Україні 24 лютого була оголошена повна мобілізація і вдалося залучити близько 700 тисяч військовослужбовців, які наразі виконують завдання у складі ЗСУ та інших військових формувань.

«Цієї кількості на сьогоднішній день абсолютно достатньо для того, щоби адекватно реагувати на будь-які загрози, у тому числі з врахуванням збільшення кількості збройних сил російської федерації на території України. Тому ми зараз не бачимо необхідності у якихось дзеркальних і симетричних діях з нашого боку», — наголосив Веніславський.

Також він сказав, що часткова мобілізація в рф одразу не призведе до якогось ефекту. Зокрема, за його словами, на проведення процедури мобілізації знадобиться достатньо тривалий час — підуть тижні.

Він не виключає, що в рф можуть бути певні маніпуляції щодо того, яку саме кількість осіб планують мобілізувати.

«Я не бачу якихось небезпек для України від жодних цифр. Тому що, щоб зараз не робила росія, вона зупинити успішні дії українських Збройних сил не зможе», — наголосив Веніславський.