Лише 0,5% жителів Запорізької області взяли участь у псевдореферендумі
Лише 0,5% мешканців окупованої частини Запорізької області взяли участь у псевдореферендумі окупантів.
![Лише 0,5% жителів Запорізької області взяли участь у псевдореферендумі](https://i-ua.tv/img/790x450/1/751b23563b2faa1e-26cb7093.jpg)
Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.
«Жодна цивілізована держава не визнає ні проведення, ні результати фейкового „голосування“. Завдяки нашим мешканцям, які надають інформацію про зрадників на електронну пошту [email protected], нам відомі прізвища всіх колаборантів. Жоден з них не уникне відповідальності», — заявив мер міста.
Також він додав, що український уряд продовжить виплачувати мешканцям тимчасово окупованих територій пенсії, зарплати бюджетникам і забезпечувати всі соціальні гарантії.